Kullanıcı Sözleşmesi

KULLANIM KOŞULLARI

Kullanıcı,
CarRentr Web Site 'sine hoş geldiniz.
Bu site Trabvel Rent A Car aittir. Trabvel Rent A Car tarafından işletilmektedir. Aşağıda adı geçen “Carrentr” deyiminden Trabvel Rent A Car anlaşılacaktır.
Aşağıdaki "Kullanım Koşulları", Carrentr ’nun, siz değerli kullanıcılarımıza sunduğu bilgi ve hizmetlerin sağlanmasına ilişkin hükümleri düzenlemektedir.


1. Carrentr web sitesinde, araçların standart ve opsiyonel özellikleri, kiralama fiyatları ve diğer bilgiler son güncelleme tarihinde geçerli olan bilgilerdir. Bu çerçevede bu web sitesinde yer alan bilgilerin (aksi açık bir şekilde belirtilmedikçe), Carrentr adına bir taahhüt teşkil etmediğini beyan ederiz. Kullanıcı hiçbir şekilde web sitesinde yer alan bilgilerin hatalı olduğu ya da bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz.

2. Konfirme edilmiş olsun veya olmasın, yapılmış bir rezervasyon kiralık araç temini için bir anlaşma niteliği teşkil etmez. Anlaşma kiralama esnasında yapılır.

3. Carrentr, kendi takdirinde olmak üzere sitenin içeriğini, kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti değiştirme ya da sona erdirme ve bu web sitesinde kayıtlı kullanıcı bilgi ve verilerini silme hakkını saklı tutar.

4. Carrentr, "Kullanım Şartları" nın herhangi bir maddesini, bildirimde bulunmaksızın değiştirme, yenileme veya iptal hakkına sahiptir. Değiştirilen, yenilenen ya da yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde tüm kullanıcılar bakımından hüküm ifade edecektir. Carrentr, Site ’ye erişimin kesintiye uğramasından, Site’nin geçici olarak ya da tamamen kapatılmasından doğacak zararlardan sorumlu değildir.

5. İş bu web sitesi diğer internet sitelerine linkler içerebilir. Linki bulunan sitelerde yer alan bilgi, ver, veri, ürün ve servislerden sorumlu değiliz Söz konusu sitelere girmeniz ve onları kullanmanız tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.

6. Carrentr, kullanıcı tarafından siteye “Üyelik İşlemleri” veya başka bir bölümde belirtilen ya da daha sonra kendisi tarafından güncellenen e-posta adresi, adres, telefon ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon araması ve diğer yollarla iletişim, pazarlama, reklam, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkına sahiptir. Kullanıcı, her zaman sebep göstermeksizin vermiş olduğu bu izni Üyelik İşlemleri ‘nden geri almaya yetkilidir.

7. Bu sitede yer alan bilgi, hizmet ve verilere ilişkin tüm sorumluluklardan kanunların müsaadesi çerçevesinde feragat edilir. Bu bilgi, hizmet ve veriler mevcut veya temin edilebildikleri durumları ile sitede yer aldıklarından, site sahibine herhangi bir sorumluluk yüklemez.

8. Kullanıcılar ile Carrentr arasında ortaya çıkabilecek ihtilaflarda Carrentr elektronik kayıtları delil olarak kabul edilecektir.

9. Site kullanıcıları, site hakkında veya site ile ilgili bir ihtilâfın çıkması halinde, bu ihtilâfın kanunlar ihtilâfı kurallarına bakılmaksızın Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tâbi olacağını ve bu kanunlara göre çözümleneceğini kabul etmiş sayılırlar. Ayrıca, kullanıcılar ihtilafın çözümünde Trabzon Mahkemeleri ve İcra Dairelerinin yetkili olacağını da kabul etmiş olurlar.